Karrier

Folyamatos gyakornoki programunk keretében korszerű naprakész piaci tudást szerezhetsz meg, a program sikeres elvégzését követően pedig választhatsz a Lanoga vagy partnercégeink állásajánlatából. Fényképes Europass önéletrajzoddal jelentkezz Te is [email protected] címen.

Senior Java fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • termékfejlesztés Java programozási nyelven, tesztkód-fejlesztésrészvétel a szoftver-architektúra megtervezésében
  • proaktív részvétel agilis szoftverfejlesztési csapatmunkában
  • csapattagok szakmai munkájának aktív támogatása
  • csapattagok által írt programkódok ellenőrzése, véleményezése (code review)
  • angol nyelvű kapcsolattartás külföldi szakemberekkel
  • csapaton belüli szakmai ismeretszint növelésének elősegítése (knowhow-sharing)
  • user-storyk részleteinek kidolgozása
  • részvétel szakmai tréningeken, modern szoftverfejlesztési technológiák, módszertanok elsajátítása, keretrendszerek megismerése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 3 év Java EE fejlesztésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • SPRING Framework ismerete
  • Maven vagy más dependency és build tool ismerete
  • Agile fejlesztési módszertan ismerete, vagy arra való hajlandóság, nyitottság
  • középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás (nem nyelvvizsga) írásban és szóban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Junit
  • Selenium
  • Hibernate
  • Redis (in-memory, key-value data store) technológiák ismerte.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • nemzetközi szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • nemzetközi terepen szerzett projekt- és szoftverfejlesztési tapasztalatszakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • kellemes fiatalos munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezés: Fényképes Europass önéletrajzzal [email protected]